AutoDoprava Aleš Růžička

Společnost AutoDoprava Aleš Růžička byla založena v roce 2010 (v oboru však fungujeme již od roku 2006) jako Česká a především rodinná dopravní společnost, která si velice váží tradičních hodnot podnikání jako jsou: úcta k zákazníkovi, spolehlivost, rychlost a snaha co nejvíce vyhovět požadavkům našich zákazníků.

Od prvopočátku se naše společnost zabývá odtahem vozů, servisem osobních vozidel, dovozem aut ze zahraničí a přepravou nákladů. V současné době jsme naše služby ještě rozšířily o přepravu osob, zprostředkování ekologické likvidace vozidel, půjčovnu přívěsů, přípravu Vašeho vozidla na STK a jako novinku nabízíme službu silniční Assistence  - pomoc na cestách.

Postupem času se společnost rozrůstá o nová vozidla, aby mohla pokrýt poptávku více zákazníků. Osobně dbáme na dodržování vysokého standardu námi poskytovaných služeb a tím pádem i obměnu vozového parku tak, aby vyhovoval především Vám, našim zákazníkům, a my mohli uspokojit i ty nejnáročnější požadavky. Náš vozový park čítá několik automobilů, které zabezpečují plynulou přepravu nejen po celé České republice, ale i v rámci celé Evropy!

Naši zaměstnanci jsou zárukou vysoce profesionálního a zároveň osobního přístupu, který se odráží v opakované spolupráci s našimi zákazníky, kteří služeb naší společnosti využívají.

Nebojíme se inovací a spokojenost zákazníka je pro nás rozhodující! Garantujeme ji nejen naším technickým vybavením, ale hlavně lidským přístupem. Chceme, aby nás zákazník vnímal jako dlouhodobě spolehlivého a stabilního partnera, který je schopen rychle reagovat na jeho podněty.

Velice se těšíme na setkání s Vámi! 

Aleš Růžička, majitel společnosti